Tryb ciemny
O mnieChcesz coś wiedzieć wystarczy zapytać ....
Dlaczego taka nazwa? Hmmm... Bo jestem po prostu sobą... Nikogo nie będę udawał a jeżeli komuś się to nie podoba to trudno co zrobisz nikt nie jest idealny... Mówi się trudno i żyje się dalej :P
Dlaczego taka nazwa? Hmmm... Bo jestem po prostu sobą... Nikogo nie będę udawał a jeżeli komuś się to nie podoba to trudno co zrobisz nikt nie jest idealny... Mówi się trudno i żyje się dalej :P
Szukam
Osób płci:Kobieta
W celu:Spotkanie na żywo, Dłuższa relacja
W wieku:do45lat
Preferencje
Dane
Imię:Arek
Język:Polski
Wzrost:198 cm
Sylwetka:Przeciętna
Znak zodiaku:Baran
Włosy:Brunet(ka)
Związki:Wolny(a)
Dzieci:Nie mam
Alkohol:Piję okazjonalnie
Papierosy:Nie palę
Wykształcenie:Średnie
Użytkownik nie posiada zdjęć, filmów ani postów.