Tryb ciemny


O mnieKtoś to czyta ? Jestem po 30 więc mam luz w głowie otwarty umysł , i spokojna duszę , nie gonie za tym co ulotne , lubię fajne relacje niekoniecznie stałe , najważniejsze żeby był Vibe , kontynuujemy ? 😏
Preferencje
Dane
Język:Polski
Znak zodiaku:Lew
Włosy:Brunet(ka)
Związki:Wolny(a)
Dzieci:Nie mam
Alkohol:Nie piję
Papierosy:Nie palę
Wykształcenie:Średnie
No hejo 😎
Dodał nowe prywatne zdjęcie.
Dodał nowe prywatne zdjęcie.
Dodał nowe prywatne zdjęcie.



