Background
Para(Kobieta 21 lat, Mężczyzna 20 lat),Dziwnów, Polska
1 397274
Chcę się spotkać, w serwisie od:
O mnieJesteśmy parą w otwartym związku, Chłopak hetero / dziewczyna hetero.
Poszukujemy zaspokojenia swoich potrzeb oraz fantazji, Szukamy pary lub kobiety.

TYLKO KONKRETY. Jeśli piszecie głupie pytania czego szukamy albo coś podobnego to się nie dziwcie że nie ma odpowiedzi. Za oferty homoseksualne od razu blokujemy.

PANOWIE HOMO tylko znajomość online

PS. Jeśli panowie piszą mimo widełek wiekowych oraz mimo tego co jest zaznaczone w sekcji "Kogo szukamy" to prosimy o nie dziwienie się że ma opcji na spotkanie.
Szukam
Osób płci:Kobieta, Para
W celu:Luźna znajomość, Jednorazowa przygoda, Spotkanie na żywo, Seks bez zobowiązań, Dłuższa relacja
W wieku:do30lat
Dane
Imię:Daria i Krzysztof
Język:Polski
Wzrost:167 i 198 cm
Sylwetka:Przeciętna i Szczupła
Znak zodiaku:Waga i Koziorożec
Włosy:Inne i Brunet(ka)
Związki:W otwartym związku
Dzieci:Nie mam
Alkohol:Nie piję i Nie piję
Papierosy:Lubię i Lubię
Wykształcenie:Zawodowe i Zawodowe
KrzysiekDaria
hejo jakis pan na kamerke?/daria
KrzysiekDaria
Panowie, serio jak wam jakąś kobieta odmówi to musicie wyzywać? Aż tacy desperaci tutaj?
KrzysiekDaria
faceci nie dodawajcie nas do znajomych!!!! nie przyjmiemy i tak. Jak juz to piszcie po co piszecie a nie hejka bo nie doczekacie sie odpowiedzi.
KrzysiekDaria
Dodał nowy prywatny film.
KrzysiekDaria
jakis pan na kam?/ daria
Robiert75
Hetny
Piotrek0pp
Zerknijcie na privka 😎🙂
KrzysiekDaria
Dodał nowe prywatne zdjęcie.
KrzysiekDaria
(Edytowany)
Hejka na jutro (niedziela) szukamy jednej dziewczyny. Oczywiście przed spotkaniem możemy porozmawiać na kamerce w 2 lub z w 3 ( z Krzyśkiem). spotkanie u nas w hotelu, hotel na każdym korytarzu ma kamery wiec spokojnie /Daria
KrzysiekDaria
PoKresce
😍 bonjorno kochsbi
Kubii30
Heja 24 lata pv?
ThePleasureOfLife
Niestety, nieco więcej niż 30 lat ;)
KrzysiekDaria
KrzysiekDaria
Jeśli już wysylacie zaproszenie to prosze napiszcie w jakim celu, bez tego nie będziemy przyjmować. Jesli ktos nie moze napisac to polubcie ten post i sie odezwiemy;)