Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, ceniącą szczerość, poczucie humoru i dobre rozmowy. Lubię aktywnie spędzać czas, ale równie chętnie odpoczywam przy dobrym filmie, muzyce lub spacerze. Staram się czerpać z życia jak najwięcej i otaczać się ludźmi, przy których można być sobą.